Sportovní aktivity v novém školním roce

ISŠ SlavkovAktuálně

Na sport a sportovní soutěže jsme po prázdninách nezapomněli. Sportovní aktivity v novém školním roce jsme zahájili naší účastí na tradičním atletickém poháru ve Vyškově. Druhou sportovní akcí v měsíci září pak bylo okresní kolo v přespolním běhu.

CORNY – ATLETIKA

V úterý 20. 9. 2016 se na atletickém stadionu ve Vyškově konal 25 ročník atletického poháru střeních škol CORNY. Družstva ISŠ Slavkov u Brna se umístila na třetích místech v kategorii dívek i chlapců. Ve vrhu koulí vyhrál L. Florián a H. Volešová, Urbánková K. zase ve skoku dalekém. Děkujeme žákům za snahu a reprezentaci školy.

Mgr. R. Vaňura, ISŠ

BK – PŘESPLNÍ BĚH

Poslední zářijový pátek se ve Vyškově v parku u zimního stadionu konalo okresní kolo v přespolním běhu středních škol. V kategorii chlapců se nám nevedlo dle představ a kluci obsadili nepopulární bramborovou příčku. O něco lépe si vedla děvčata. Získala okresní bronz. Mezi jednotlivci si nejlépe vedla Vodičková K., která se umístila na krásném třetím místě celkově a Šustr D. jež obsadil 6. místo. Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.