Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Soutěže

Nejlepší Svačina roku s Rio Mare je ze Slavkova u Brna

Praha, 5. prosince 2018 - První místo v 6. ročníku celostátní gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare získala Aneta Vyhnánková z Integrované střední školy Slavkov u Brna. Vítězka vyhrála poukaz na ceny v hodnotě 7 000 Kč. Kulinářské umění předvedlo ve finále 15 nejlepších kuchařů z celé České republiky a celkem byly rozdány ceny v hodnotě 45 000 Kč. Úkolem soutěžících bylo připravit zdravou a originální svačinu s využitím tuňákových produktů Rio Mare. 

Mladá kuchařka ze Slavkova u Brna zamířila do finále soutěže Svačina roku

Slavkov u Brna, 26. listopadu 2018 – Nadějná kuchařka Aneta Vyhnánková z Integrované střední školy ze Slavkova u Brna  se probojovala do finálové patnáctky 6. ročníku celostátní gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare.
Pokud se Vám naše svačinka líbí, prosíme o like. Díky. 

Metelka Cup 2018

Již 18. ročník Metelka Cupu se konal opět v krásném prostředí Austerlitz Golf Resort pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka a místopředsedy Senátu ČR Ing. Ivo Bárka dne 14. 11. 2018. Jak již samotný název soutěže napovídá, dlouholetým partnerem je likérka Metelka, která soutěž podporuje od prvního ročníku.

TEEKANNE - CZECH TEATENDERS CUP 2018

Z mlžného chladného rána se vyloupl krásný den, jako by i počasí vědělo, že se do Slavkova u Brna do restaurace Austerlitz Golf Resort sjeli významní hosté z celé republiky i sousedního Slovenska. Pro nás na Integrované střední škole Slavkovu Brna byl 14. listopad významný den, protože jsme organizovali již třetí ročník soutěže TEEKANNE - CZECH TEATENDERS CUP 2018.

Studenti ze Slavkova soutěží o titul Svačina roku

Slavkov u Brna, 19. října 2018 – Integrovaná střední škola Slavkov u Brna se účastní 6. ročníku celostátní soutěže Svačina roku s Rio Mare. O titul letos bojuje rekordní počet škol i studentů. Na nejlepší čekají ceny v hodnotě 20 000 Kč a tuňákové produkty značky Rio Mare v hodnotě 25 000 Kč. I letos bude do hlasování zapojena veřejnost.  Odbornou porotu tvoří Mistr kuchař Vladimír Picka a šéfkuchaři Jiří Král a Vladislav Stuparič. Velké finále proběhne v pražském gastronomickém studiu Chefparade+ za moderace Markéty Hrubešové.

Ukaž, co umíš?

Dne 17. října 2018 jsem se zúčastnila soutěže ,,Ukaž, co umíš?“ Soutěž se konala ve Velkém Meziříčí v HŠ Světlá. Tématem soutěže bylo 100 let české státnosti a soutěžící museli splnit dvě části. Prvním úkolem bylo vytvořit dort, druhý pak spočíval v přípravě dezertu. Tento moučník jsem pojmenovala: ,,Dezert pana Masaryka“. Soutěžní úkol nebyl jednoduchý, ale i tak se mi podařilo vybojovat první místo. Díky této soutěži jsem získala větší rozhled a další cukrářské zkušenosti.

T. Beránková, ISŠ

Nedělní úspěch v Praze

Dne 7. 10. 2018 se naši žáci zúčastnili v Praze soutěže HAVANA CLUB FLAIR CUP 2018 pořádané při příležitosti výstavy For Gastro & Hotel 2018. 

MELOUNOVÝ ŠAMPIONÁT A JUNIOR JOGGING V TŘEBÍČI

Ve čtvrtek 14. 6. 2018 se již po devatenácté konala soutěž ve vyřezávání ovoce a zeleniny  – carvingu. Soutěže se zúčastnila žákyně druhého ročníku hotelnictví K. Bartáková a žákyně oboru cukrář V. Plisková.

 

Gulach open 2018

V sobotu 19. května 2018 se na slavkovském koupališti konal již 11. ročník soutěže Gulach open, jehož se zúčastnilo 13 družstev. Soutěžili jsme celkem ve třech kategoriích, a to - o nejlepší hovězí guláš, o jiný guláš a image družstva.  Naši školu reprezentoval tým žáků a učitelek odborného výcviku učebního oboru kuchař – číšník, který se v kategorii o nejlepší hovězí guláš umístil na 3. místě.

Mgr. P. Horáková, ISŠ

AUTOMOBILEUM - finále ČR 2018

Ve dnech 16. a 17. 5. 2018 se naši žáci P. Maxián a F. Macháň jako vítězové krajského kola zúčastnili v Hradci Králové celorepublikového finále. Čtyřčlenné družstvo doplnili žáci z brněnské automobilní školy a COP Kyjov.

Go to top