Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Soutěže

MELOUNOVÝ ŠAMPIONÁT A JUNIOR JOGGING V TŘEBÍČI

Ve čtvrtek 14. 6. 2018 se již po devatenácté konala soutěž ve vyřezávání ovoce a zeleniny  – carvingu. Soutěže se zúčastnila žákyně druhého ročníku hotelnictví K. Bartáková a žákyně oboru cukrář V. Plisková.

 

Gulach open 2018

V sobotu 19. května 2018 se na slavkovském koupališti konal již 11. ročník soutěže Gulach open, jehož se zúčastnilo 13 družstev. Soutěžili jsme celkem ve třech kategoriích, a to - o nejlepší hovězí guláš, o jiný guláš a image družstva.  Naši školu reprezentoval tým žáků a učitelek odborného výcviku učebního oboru kuchař – číšník, který se v kategorii o nejlepší hovězí guláš umístil na 3. místě.

Mgr. P. Horáková, ISŠ

AUTOMOBILEUM - finále ČR 2018

Ve dnech 16. a 17. 5. 2018 se naši žáci P. Maxián a F. Macháň jako vítězové krajského kola zúčastnili v Hradci Králové celorepublikového finále. Čtyřčlenné družstvo doplnili žáci z brněnské automobilní školy a COP Kyjov.

AUTOMOBILEUM 2018

Dne 3. 5. 2018 se vybraní automechanici zúčastnili dalšího ročníku krajské soutěže Automobileum 2018. Dvanáct nejlepších soutěžících z celého JMK předváděli svojí šikovnost a dovednost ve dvou částech soutěže.

Slavkovské memento 2018

Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo na slavkovském zámku ve čtvrtek 26. dubna t.r. za účasti zástupců generálního konzulátu Ruské federace, starosty Slavkova u Brna Michala Boudného a zástupce velitele Velitelství výcviku – Vojenské akademie ve Vyškově  plk. gšt. Petra Svobody. Svým uměním potěšili přítomné žáci ZUŠ F. France (ve spolupráci se svými vyučujícími).

Mistrovství ČR oboru truhlář 2018

Dne 25. 4. 2018 se uskutečnilo pro žáky oboru truhlář v areálu BVV Brno v rámci veletrhu nábytku MOBITEX finálové kolo této soutěže. Organizátorem celého mistrovství republiky a pořadatelem finálového kola byla Integrovaná střední škola Slavkov u Brna a vyhlašovatelem KLASTR českých nábytkářů. Z regionálních kol postoupil vždy nejlepší truhlář z každého kraje a 4 účastníci byli z Maďarska a Polska.

Hanácká barmanská show Prostějov 2018

Dne 22. 3. 2018 se konal v Prostějově 1. ročník Hanácké barmanské show. Soutěž navázala na tradici dlouholetých soutěží Hanácký pohár a po delší odmlce ji znovu sponzorovala Palírna u Zeleného stromu v Prostějově.  Soutěžili mladí studenti odborných škol gastronomického zaměření z celé Moravy i Čech. Naši hotelovou školu reprezentovali studenti 1. ročníku Marek Krejčíř a 4. ročníku Lukáš Hošek. Oběma studentům děkujeme za předvedené výkony a přejeme hodně dalších studijních i soutěžních úspěchů.

Gastro Kroměříž 2018

V pátek 23. března 2018 se žáci oboru cukrář a kuchař – číšník zúčastnili 7. ročníku gastronomické soutěže GASTRO KROMĚŘÍŽ v kategorii cukrář junior a kuchař – senior.

Punkevní pohár 2018

Dne 21. 3. 2018 se naše dvě žákyně oboru kuchař- číšník zúčastnily barmanské soutěže, která se konala v Blansku v sále Dělnického domu. Soutěžící měli za úkol vymyslet originální alkoholický drink, který museli připravit v pěti porcích v časovém limitu 6 minut a představit ho před degustační komisí. Celkem soutěžilo 14 žáků z gastronomických škol. Barmanská soutěž byla pro nás přínosem a už se těšíme na další.

Bc. A. Procházková, ISŠ

Celostátní konference projektu ENERSOL ČR 2018

Ve dnech 22. a 23. 3. 2018 se v Plzni konal 15. ročník národního projektu Enersol pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda, náměstkyně hejtmana pro školství a CR Ivany Bartošové, členky Rady pro oblast ŽP a zemědělství Radky Trylkové a primátora města Plzně Martina Zrzaveckého.

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top