Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Soutěže

Jedna soutěž - dva poháry!

Minulou neděli se potvrdilo, že žáci na naší škole jsou opravdu všestranně nadaní, protože se jim podařilo získat rovnou dvě umístění na velmi náročné soutěži Havana Club Especial Flair Cup, která se uskutečnila na veletrhu For Gastro & Hotel v Praze.

Machři roku 2017

Ve čtvrtek 14. 9. 2017 se na Palackého náměstí a v Zítkových sadech v Praze odehrál tvrdý boj více než padesáti učňovských týmů o titul Machři roku v kategoriích truhlář, elektrikář a strojní mechanik.

Junior Jogging 2017

Kdo se ve čtvrtek 15. 6. 2017 pohyboval po Třebíči, mohl si připadat jako ve filmu Vrchní, prchni. Konal se zde totiž JUNIOR JOGGING - běh číšníků. Závodilo se v kategorii družstev i jednotlivců.

Vítejte u nás

V polovině června se na Střední škole obchodní v Českých Budějovicích uskutečnil osmý ročník celostátní soutěže v cestovním ruchu s názvem Vítejte u nás.

Slavkovské memento 2017

Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo na obvyklém místě – v Historickém sále Zámku Slavkov – Austerlitz ve středu 26. dubna t.r. za účasti zástupců generálního konzulátu Ruské federace Alexandra Nikolajeviče Budajeva, starosty Slavkova u Brna Michala Boudného a zástupce velitele Velitelství výcviku – Vojenské akademie ve Vyškově pplk. Ing. Ladislava Zakuťanského.

Automobileum 2017 - celostátní kolo

Tomáš Rada, žák naší školy, nás 17. – 18. 4. 2017 reprezentoval na celostátní dopravní soutěži  Automobileum 2017 v Hradci Králové. První den soutěže, které se zúčastnilo 56 žáků ze 14 krajů ČR, psali soutěžící test z pravidel silničního provozu a plnili různé poznávací úkoly.

Gastronomická soutěž mladých odborníků

Dne 11. 5. 2017 se konala na brněnském výstavišti v rámci veletrhu Národní výstava myslivosti kuchařská soutěž pro žáky středních škol o PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE. 

Birell Cup 2017

Dne 10. 5. 2017 jsem společně se spolužačkou A. Vyhnánkovou reprezentovala naši školu na soutěži v grilování. Tato soutěž se skládala ze čtyř úkolů, které jsme musely splnit.

PHILIBERT ROUTIN CUP 2017

Dne 10. 5. 2017 se konala na SHŠ ve Velkém Meziříčí barmanská soutěž v kategorii Fancy Soft drink s použitím sirupu značky Philibert Routin.

Automobileum 2017

Dne 3. 5. 2017 se naši automechanici zúčastnili soutěže krajského kola ve zručnosti jízdy automobilem.

Teplota: 9.9 °C Čas měření:
2017-10-23 20:53:47
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top