Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

     

Soutěže

18. ročník literární soutěže o cenu Filipa Venclíka

Žáci třídy 3.A HT se letos zúčastnili celostátní literární soutěže pořádané pražskou hotelovou školou Radlická, pod záštitou rodičů tragicky zesnulého studenta Filipa Venclíka, který se zastal člověka napadeného v metru, agresor se však obrátil proti němu. Druhý den Filip v nemocnici svým zraněním podlehl.

Slavkovští číšníci ovládli Třebíč

Ve čtvrtek 13. 6. 2019 se před Kongresovým centrem v Třebíči konal tradiční JUNIOR JOGGING, tedy běh číšníků, pořádaný Obchodní akademií a Hotelovou školou Třebíč. Této soutěže jsme pravidelnými účastníky. Letošní ročník se změnil v exhibici ISŠ Slavkov u Brna.

O pohár hejtmana JMK

Dne 13. 5. 2019 se naše žačka 1. ročníku oboru hotelnictví a turismus zúčastnila soutěže s mezinárodním obsazením O pohár hejtmana JMK. Úkolem bylo vymyslet, uvařit a odprezentovat pokrm, ve kterém se budou dokonale doplňovat následující suroviny – VEPŘOVÁ PANENKA, SUŠENÉ PLODY A OŘÍŠKY.

AUTOMOBILEUM 2019 - finále

Ve dnech 15. – 16. 5. 2019 proběhla celorepubliková dopravní soutěž  Automobileum 2019 v Hradci Králové. Soutěže se zúčastnili žáci zastupující 14 krajů. Za Jihomoravský kraj byli vysláni čtyři žáci, kteří skončili na postupových místech v krajském kole.

AUTOMOBILEUM 2019

Dne 2. 5. 2019 jsme se zúčastnili dalšího ročníku krajské soutěže Automobileum 2019, které se zúčastnili žáci 7 automobilních škol.

Z barmanské soutěže vezeme zlato!

Ve čtvrtek 17. 3. 2019 pořádala Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm pod záštitou Moravskoslezského kraje a s odbornou garancí České barmanské asociace již v pořadí 9. ročník Mezinárodní juniorské barmanské soutěže „O pohár náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje“. Nejen z celé České republiky, ale také ze Slovenska a Maďarska přijelo se svými pedagogy 24 soutěžících ze 12 škol.

Z „KOCOUR CUPU“ VE VARNSDORFU VEZEME BRONZ

Ve čtvrtek 25. 4. 2019 se K. Kalendová zúčastnila soutěže Kocour Cup v pivovaru Varnsdorf. Soutěžila ve dvou kategoriích a to v míchání drinků a v točení piva.

Slavkovské memento 2019

Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo na slavkovském zámku v pátek 26. dubna t.r. za účasti starosty Slavkova u Brna Michala Boudného, zástupců generálního konzulátu Ruské federace a náčelníka štábu Velitelství výcviku – Vojenské akademie ve Vyškově  plk. gšt. Jaroslava Medka. Svým uměním potěšili přítomné žáci ZUŠ F. France (ve spolupráci se svými vyučujícími).

Zlatý pohár LINDE 2019

Ve dnech od 15. - 17. 4. 2019 jsme se zúčastnili národní soutěže ve svařování  - Zlatý pohár LINDE, která se konala v SOŠ Frýdek-Místek. Této soutěže se účastnilo 122 nejlepších svářečů středních škol ČR a ze zahraničí.

Přebírání cen barmana roku v centru ABZAC

V pátek 12. dubna 2019 proběhla akce ABZAC HANDS UP, na které se v barmanském centru v Brně sešli barmani, gastronomové, učitelé a jiní odborníci a milovníci dobrého pití z celé České republiky.

Videoprezentace školy

Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
České ručičky
 
Asociace českých nábytkářů
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top