Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

     

Soutěže

AUTOMOBILEUM 2019

Dne 2. 5. 2019 jsme se zúčastnili dalšího ročníku krajské soutěže Automobileum 2019, které se zúčastnili žáci 7 automobilních škol.

Z barmanské soutěže vezeme zlato!

Ve čtvrtek 17. 3. 2019 pořádala Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm pod záštitou Moravskoslezského kraje a s odbornou garancí České barmanské asociace již v pořadí 9. ročník Mezinárodní juniorské barmanské soutěže „O pohár náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje“. Nejen z celé České republiky, ale také ze Slovenska a Maďarska přijelo se svými pedagogy 24 soutěžících ze 12 škol.

Z „KOCOUR CUPU“ VE VARNSDORFU VEZEME BRONZ

Ve čtvrtek 25. 4. 2019 se K. Kalendová zúčastnila soutěže Kocour Cup v pivovaru Varnsdorf. Soutěžila ve dvou kategoriích a to v míchání drinků a v točení piva.

Slavkovské memento 2019

Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo na slavkovském zámku v pátek 26. dubna t.r. za účasti starosty Slavkova u Brna Michala Boudného, zástupců generálního konzulátu Ruské federace a náčelníka štábu Velitelství výcviku – Vojenské akademie ve Vyškově  plk. gšt. Jaroslava Medka. Svým uměním potěšili přítomné žáci ZUŠ F. France (ve spolupráci se svými vyučujícími).

Zlatý pohár LINDE 2019

Ve dnech od 15. - 17. 4. 2019 jsme se zúčastnili národní soutěže ve svařování  - Zlatý pohár LINDE, která se konala v SOŠ Frýdek-Místek. Této soutěže se účastnilo 122 nejlepších svářečů středních škol ČR a ze zahraničí.

Přebírání cen barmana roku v centru ABZAC

V pátek 12. dubna 2019 proběhla akce ABZAC HANDS UP, na které se v barmanském centru v Brně sešli barmani, gastronomové, učitelé a jiní odborníci a milovníci dobrého pití z celé České republiky.

Gastro Hradec Vitana Cup 2019

Hradec Králové, 28. března 2018 - 24. ročník soutěže, která se konala 28. 3. 2019 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Gastro Hradec je již tradiční soutěž, která propaguje moderní gastronomii, podporuje soutěživost mezi mládeží, odborníky a veřejností, rozvíjí profesní dovednosti. Již řadu let slouží k výměně zkušeností i s porovnáním mezinárodních zkušeností, připravuje na mezinárodní akce a soutěže, na kuchařskou a cukrářskou olympiádu. 

Ahol Cup Ostrava 2019

Ve středu 27. 2. 2019 jsme se zúčastnili soutěže Ahol Cup 2019. Vylosovala jsme si mezi teatendery číslo 15 z 15 a moje spolužačka v barmanské sekci číslo 6.

Autoopravář Junior 2019

V prostorách odborného výcviku ve Střední škole dopravy, obchodu a služeb v Moravském Krumlově se uskutečnila dne 7. 3. 2019 soutěž Automechanik Junior. Naši školu reprezentovali J. Hůlka a R. Nahodil.

Mistrem ČR mezi truhlářskými juniory je truhlář z ISŠ Slavkov u Brna

Na výstavišti v Brně proběhlo ve středu 27. 2. 2019 při příležitosti mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX finálové kolo 2. ročníku Mistrovství České republiky oboru truhlář, vyhlášené Klastrem českých nábytkářů pro žáky tříletého učebního oboru 33-56-H/01 Truhlář. 

Go to top