Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Minulou neděli se potvrdilo, že žáci na naší škole jsou opravdu všestranně nadaní, protože se jim podařilo získat rovnou dvě umístění na velmi náročné soutěži Havana Club Especial Flair Cup, která se uskutečnila na veletrhu For Gastro & Hotel v Praze.


Soutěžilo se v kategorii Flair, což je umělecká forma barmanského stylu práce, která spočívá v efektivnosti pohybů ve spolukombinaci se zábavným stylem servisu. Naši školu reprezentoval L. Musil, který získal již úspěchy ze soutěží Czech Teatenders a nyní se změřil, také na tuto zábavnou, ale velmi náročnou kategorii flair, kde získal krásné 2. místo s velmi malým rozdílem bodů, oproti prvnímu místu. Tento vyrovnaný souboj ocenil také vedoucí pořádajícího Czech Flair Teamu David Neumann. Druhým soutěžícím byl M. Ištvánek, který si z Prahy přivezl krásné 3. místo. Více informací o této kategorii i o soutěži se můžete dozvědět na stránkách www.cbanet.cz.  Žáky na tuto soutěž připravila Mgr. Kocmanová. Velkou pomocí pro žáky byl také Václav Abrahám, který byl barmanem roku právě v této kategorii od roku 2010 do roku 2014. Pan Abrahám byl ochotný přijet k nám do školy poradit a podpořil naše začínající barmany a za to mu patří naše velké poděkování.

L. Musil, žák ISŠ

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top