Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Dne 16. - 17. 11. 2017 se uskutečnila v maďarské Šoproni mezinárodní soutěž družstev, které se zúčastnili žáci tříletých a čtyřletých oborů truhlář a zpracování dřeva. Soutěž každoročně pořádá odborná firma v areálu tamní university, má praktickou a teoretickou část a je financována pořadatelem a z projektu Visegrádské čtyřky.


Družstva byla tříčlenná a v praktické části bylo úkolem vyrobit za 10 hodin dle výkresové dokumentace příslušný výrobek. Byl to poměrně náročný výrobek a naši žáci z druhého ročníku se s některými prvky setkali poprvé. Přesto výrobek úspěšně zvládli a ze zahraničních účastníků byli nejlepší. Celou soutěž vyhrála maďarská škola z Budapešti. Během soutěže jsme také uskutečnili zajímavá jednání a navázali vhodné kontakty. Naše žáky na soutěž připravoval učitel odborného výcviku Š. Podolan a o překlad se starala Mgr. D. Mihálová společně s místní překladatelkou. Celá akce byla velmi zdařilá a všem účastníkům děkuji za výbornou reprezentaci školy.

Ing. V. Bábek, ISŠ

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top