Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Žáci ISŠ v soutěži „MÁŠ NA TO!“

Žáci naší školy se dne 22. 3. 2018 zúčastnili soutěže pořádané Krajským ředitelstvím Policie Jihomoravského kraje, v níž si vyzkoušeli své předpoklady pro fyzickou způsobilost k přijetí do služebního poměru bezpečnostních sborů a znalosti dopravních předpisů. Do soutěže se celkem se zapojilo 16 škol Jihomoravského kraje a naši žáci úspěšně absolvovali všechny testy a podařilo se jim získat certifikát. Ten jim umožňuje po dobu jednoho roku, pokud nastoupí k Policii ČR, přijetí bez absolvování testů. Navíc se seznámili s prací policie a viděli praktické ukázky ze zásahů, výzbroj a výstroj příslušníků policie.

J. Lekavý, ISŠ

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top