Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

 

Červen je na naší škole vždy velmi důležitý měsíc. Dne 1. června konali žáci písemné zkoušky, v těsném sledu následovaly praktické zkoušky a o několik dnů později proběhly ústní zkoušky žáků všech učebních oborů, které se na naší škole vyučují.


Vyvrcholením byl 23. červen 2017, kdy se v Divadelním sálu slavkovského zámku konalo slavnostní předávání výučních listů a závěrečných vysvědčení našim úspěšným absolventům.  Popřát přišli zástupci našeho zřizovatele – náměstek hejtmana JMK  Bc. R. Hanák, starosta města Rousínov Ing. J. Lukášek, naše město zastupoval místostarosta P. Kostík. Přání k úspěšnému složení zkoušek a poslední rady do života předali třídní učitelé a vedení školy. Krásné okamžiky loučení s našimi absolventy prožili členové pedagogického sboru, rodiče a prarodiče našich absolventů, zúčastnili se i přátelé a známí. Tak hodně štěstí a úspěchů v dalším životě!

Kulhánková Vlad., ISŠ

Teplota: 7.5 °C Čas měření:
2017-10-20 01:32:05
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top