Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

 

V již tolik očekávanou předprázdninovou dobu naši žáci rozhodně nezaháleli a horké dny strávili na mnoha odborných exkurzích. Dvě třídy oboru hotelnictví a kuchař-číšník zvolily návštěvu památek Prahy, o nichž měly připravené referáty a procházku starou Prahou spojily i s další poučnou výstavou.


Žáci z „hotelovky“ chtěli zhlédnout neobvyklou expozici Body The exhibition a žáky oboru kuchař-číšník zajímalo Národní technické muzeum, kde si mohli prohlédnout již vysloužilé dopravní prostředky, ale například i nejmodernější obojživelné vozidlo. Žáky (vlastnící samozřejmě mobilní telefon s fotoaparátem) také zaujala výstava
o dějinách fotografování, kde zjistili, jak složitou a propracovanou technologií dříve fotografie vznikaly. Naše škola často spojuje teorii s praxí, proto žádná ze zmíněných exkurzí určitě díky zájmu žáků nebyla poslední. ;-)

Mgr. M. Burgetová, ISŠ

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top