Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

 

klik do fotogalerie klik do fotogalerie
maturitní obory učební obory 

Květen a červen jsou ve škole vždy velmi důležité měsíce, neboť v květnu naši žáci skládají zkoušku dospělosti a červen je ve znamení závěrečných zkoušek.


Vyvrcholením bylo předávání maturitních vysvědčení a výučních listů našim absolventům v Historickém sálu slavkovského zámku za účasti čelních představitelů našeho zřizovatele (JMK) – náměstka hejtmana R. Hanáka a radní pro oblast školství J. Pejchalové, zástupců města Slavkov u Brna - M. Boudného, P. Kostíka a B. Fialy, KHK Brno zastupoval prof.   M. Kuzdas, OHK Vyškov  - A. Holubář, J. Pinkas a podnikatelskou sféru reprezentoval  L. Musil. Přání k úspěšnému složení zkoušek a poslední rady do života předali třídní učitelé a vedení školy. Krásné okamžiky loučení s  absolventy prožili členové pedagogického sboru, rodiče a prarodiče našich absolventů, zúčastnili se i přátelé a známí. Tak hodně štěstí a úspěchů v dalším životě!

vedení školy

Teplota: 20.4 °C Čas měření:
2018-10-16 11:42:00
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top