Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

     

Ostatní

Exkurze do Hoštic-Heroltic

V úterý 18. 6. 2019 navštívili žáci 2.A AU ISŠ Slavkov u Brna Muzeum zemědělských strojů v Hošticích-Herolticích. Velice zajímavá muzejní expozice ZOD Haná se sídlem ve Švábenicích obsahuje neuvěřitelné množství předmětů, které byly využívány v zemědělství v 19. a 20. století a s některými se můžeme setkat na zemědělských farmách a usedlostech ještě i dnes.

Beseda s hasičem

Ve čtvrtek 13. 6. 2019 přišel mezi žáky třídy 2.B CUTR pan Jan Dvořáček, příslušník Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje, HS Slavkov u Brna, aby s žáky v rámci občanské nauky pohovořil o práci hasičů, zejména při povodních a záplavách, kterých v poslední době není málo. Zvukově žákům předvedl druhy sirén a na co jejich zvuk obyvatelstvo upozorňuje, s žáky rozebral, jak se chovat v situaci, kdy vypukne požár. Přednáška byla velmi poučná a zajímavě doplnila probírané učivo OBN.

Mgr. E. Zemánková, ISŠ

Nezapomenutelné zážitky

Ve dnech 12. 6. – 14. 6. 2019 odjela naše třída 3.A HT na poznávací zájezd do Slovinska. Program jsme měli velmi nabytý.

Oenoforum 2019

Do lednického zámku se 20. a 21. 6. 2019 sjeli tuzemští a zahraniční degustátoři ze 13 zemí, aby v rámci již 13. ročníku mezinárodní soutěže vín vybrali vítěze ze 523 špičkových vín z celého světa.

Poděkování za catering - konference Brno

Jménem vedení školy i jménem svým děkuji Mgr. Horákové, učitelkám odborného výcviku KČ a žákům za skvělou spolupráci při přípravě a zajištění občerstvení na Konferenci o kariérovém poradenství v Brně.

Kulhánková Vlad.

Byli jsme součástí cvičení IZS

Cvičení integrovaných záchranných složek probíhalo ve Slavkově u Brna 23. května roku 2019 na dialyzačním středisku B. Braun Omnia. Cvičení se simulovalo vznik požáru a záchrany pacientů. Téhle akce se zúčastnili žáci Integrované střední školy Slavkov u Brna.

PRAHA - CAFÉ SAVOY

Ve dnech 6. -7. června 2019 jsme se vydali se žáky oboru cukrář a kuchař-číšník na společnou exkurzi do Prahy. Jako zlatý hřeb programu jsme navštívili kavárnu Café Savoy, ve které jsme si pochutnali na výborných cukrářských výrobcích a mohli jsme se seznámit se zázemí tohoto zařízení.

Dny Slavkova

Na Den dětí 1. 6. 2019 letos připadly také Dny Slavkova a jako každoročně se na nich podílela i naše škola.

Předání ceny nadačního fondu Využij svůj talent vítězi krajského kola soutěže v oboru truhlář 2018

Za účastni radní Jihomoravského kraje JUDr. Jany Pejchalové, místostarostky města Slavkova u Brna Ing. Marie Jedličkové a člena rady města Mgr. Petra Kostíka v přítomnosti vedení ISŠ Slavkov u Brna vedené ředitelkou Mgr. Vladislavou Kulhánkovou, předali 24. dubna 2019 představitelé nadačního fondu plaketu a odběrný poukaz v hodnotě 5 000 Kč na nákup nářadí vítězi krajského kola žákovi Janu Vařekovi z ISŠ Slavkov u Brna.
Nadační fond Využij svůj talent si váží a podporuje úspěšné řemeslníky.

Ing. Jaroslav Chaloupka CSc., předseda správní rady
PhDr. Antonín Holubář, místopředseda správní rady

Přijetí na radnici

Demokracie, obecní správa a samospráva, volby – to jsou jen některá z témat, která provázejí žáky 2. ročníku učebních oborů předmětem občanská nauka.

Go to top