Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Dne 8. června 2017 navštívili žáci 2.A AU v rámci odborné exkurze autoservisy Ford a Renocar v Brně. V obou firmách se jich ujali zkušení pracovníci, kteří je seznámili s provozem těchto firem od přijímání vozidel do opravy, až po samotný prodej ojetých vozů či zcela nových automobilů.


Žáci si mohli prohlédnout motor jimi vybraných značek, některá auta byla pro srovnání nastartována. Budoucí automechanici si s obdivem prohlédli dílnu v Renocaru, která je zaměřena na opravu historických vozidel. Ovšem největší pozornosti se těšilo muzeum veteránů, které je volně přístupné široké veřejnosti. Žáci si prohlédli dvě prosperující a stabilní společnosti, které využívají moderní technologie a špičkovou techniku a které mají o mladé lidi velký zájem. Exkurze byla vhodným doplněním učiva odborných předmětů a navíc žákům představila možnosti uplatnění se v praxi po získání výučního listu.

Mgr. E. Zemánková, ISŠ

Teplota: 7.5 °C Čas měření:
2017-10-20 01:32:05
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top