Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

První prosincový víkend je na naší škole již tradičně spojen s dny otevřených dveří. Jedinečné možnosti osobní prohlídky školy a zodpovězení všech dotazů týkajících se nabídky a podmínek studia využili především žáci základních škol a jejich rodiče.


Zajímavý program byl připraven také pro absolventy školy, kteří si přišli zavzpomínat na časy studií. Návštěvníky čekala výstava truhlářských výrobků, populární jízda v  autotrenažeru, prohlídka učeben a prostor odborného výcviku automechaniků, kuchařů – číšníků, cukrářů a truhlářů, ukázky slavnostního stolování, barmanská show, výroba a degustace cukrářských výrobků. V prohlídkovém okruhu nechyběl také domov mládeže, který nabízí žákům školy moderní ubytování. Průvodcovskou činnost vykonávali žáci 2. ročníku oboru hotelnictví, kteří ve svých výkladech informovali návštěvníky o aktualitách a současném dění ve škole. Všem, kteří se přišli do školy podívat, děkujeme za návštěvu a projevenou přízeň. Další možnost prohlídky školy bude v měsíci lednu, kdy připravujeme dny otevřených dveří v termínu 19. a 20. 1. 2018. Těšíme se na Vaši návštěvu! Bližší informace a kontakty na www.iss-slavkov.eu

Ing. D. Hortová, ISŠ

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top