Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Návštěvy

Sommelierský kurz 2016

Ve dnech 15. 3. – 16. 3. 2016 proběhl na naší škole kurz mladých sommelierů. Všichni měli jedno společné – zájem o tento ušlechtilý nápoj. Kurz vedl zkušený sommelier pan Ing. Karel Babka z Mariánských Lázní.

Integrovaná střední škola ve Slavkově u Brna slaví 110. výročí založení

Hejtman Michal Hašek se v pátek 23. října 2015 zúčastnil oslav 110 let od založení Integrované střední školy Slavkov u Brna (ISŠ).

Obsluhovali jsme předsedy vlád

Tři předsedové vlád České republiky, Slovenska a Rakouska zavítali 29. ledna 2015 do Slavkova u Brna. Nejprve U Mohyly míru Bohuslav Sobotka, Robert Fico a rakouský kancléř Werner Faymann uctili památku padlých vojáků a poté na slavkovském zámku debatovali o společných tématech. Byla to právě naše škola, kterou si pan premiér vybral, aby na akci připravila občerstvení.

Být kuchařem je dnes v módě

V televizi pomalu nic jiného než pořady o vaření nevysílají. A nemusíte být zrovna Pohlreichem, aby si vaše jídlo objednal premiér. Nebo třeba rakouský kancléř. Stačí chodit na Integrovanou střední školu ve Slavkově u Brna. Právě učni z oboru kuchař-číšník dostali minulý čtvrtek příležitost předvést svoje dovednosti. Premiér a rodák z nedaleké Telnice Bohuslav Sobotka si je vybral, aby připravili občerstvení na jeho setkání se slovenským předsedou vlády Robertem Ficem a rakouským kancléřem Wernerem Faymannem, které se konalo minulý čtvrtek na slavkovském zámku.

Návštěva premiéra ČR

Dne 3. října 2014 navštívil naši školu předseda Vlády ČR Mgr. Bohuslav Sobotka, senátor ČR Ing. Ivo Bárek, hejtman JMK JUDr. Michal Hašek, radní JMK Mgr. Jiří Janda a další významní hosté, kteří se zajímali o problematiku učňovského školství.

Mladí kuchaři a číšníci předvedli slavnostní tabule

Náměstek hejtmana Roman Celý navštívil v úterý 3. června 2014 ve Slavkově u Brna výstavu slavnostních tabulí pro různé slavnostní příležitosti, kterou připravili žáci třetího ročníku oboru kuchař-číšník zdejší Integrované střední školy v rámci praktické části závěrečné zkoušky.

Návštěva hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Michala Haška v naší škole

 

Dne 16. května 2013 zavítali do naší školy v rámci výjezdního zasedání členové Rady Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem JUDr. Michalem Haškem. Po přivítání všichni přítomní se zájmem sledovali ukázky činnosti našich žáků a poté si prohlédli učebny školy. Doufáme, že návštěva naší školy byla pro všechny přítomné zajímavým zpestřením při jejich pracovním jednání.

Mgr. Vladislava Kulhánková, ISŠ

Teplota: 9.9 °C Čas měření:
2017-10-23 20:58:49
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top