Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

 

Letošní podzim přinesl žákům naší školy nejen nové školní povinnosti, ale také možnosti seberealizace a získání nových zkušeností prostřednictvím výměnných pobytů, které škola za významné podpory Jihomoravského kraje zorganizovala se svými partnerskými školami z německé Bochumi, italského Lecca, maďarské Budapešti a Šoproně.


Celkem se do projektů zapojilo více jak 50 žáků napříč obory (hotelnictví, kuchař – číšník, automechanik, truhlář), kteří vycestovali do partnerských škol a následně hostili žáky ze zahraničí ve Slavkově u Brna. V rámci projektových workshopů měli možnost rozvíjet své schopnosti komunikace v cizím jazyce, vzájemné spolupráce a zejména pro učební obory byla přínosem vzájemná výměna praktických zkušeností. Volný čas žáci vyplnili poznáváním místních památek a v případě našeho města pak všichni účastníci mohli zažít neopakovatelnou atmosféru napoleonských slavností. Podle pozitivních ohlasů je více než jisté, že spolupráce bude pokračovat i v následujících letech.

Mgr. V. Hirt, ISŠ

Teplota: 2.1 °C Čas měření:
2018-01-17 11:35:03
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top