Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Dne 27. února 2018 se vydala žákyně L. Hložková společně se Mgr. Rudolfem Vaňurou reprezentovat naši školu do Letovic, kde se konal již 14. ročník krajské přehlídky ENERSOL.


   
Tento projekt vede žáky k zájmu na řešení alarmujících změn v životním prostředí, k přemýšlení o možnostech využívání obnovitelných zdrojů energií v osobním životě i ve svém okolí, k pochopení smysluplnosti udržitelného rozvoje jako nezbytné podmínky přežití lidstva. Do programu Enersol se aktivně zapojilo 8 středních škol Jihomoravského kraje. Naše žákyně se tohoto projektu zhostila opravdu perfektně, neboť získala první místo, a postoupila do celostátního kola, které proběhne 22. 3. – 23. 3. 2018 v Plzni. Ve své práci se zaměřila na projekt  LIKO-Noe a přítomné seznámila s filozofií společnosti LIKO-s a jejich představou, jak citlivě využívat přírodní zdroje a efektivně s nimi nakládat. Upřímné poděkování patří zástupcům firmy Liko-s, kteří žákyni byli nápomocni při konzultaci otázek, které se týkají této problematiky.

Mgr. R. Vaňura, ISŠ

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top