Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

 

V rámci projektu Zkušenost a poznání se uskutečnila vzájemná spolupráce žáků učebního oboru truhlář mezi naší školou a maďarskou školou v Šoproni.


Žáci oboru truhlář z Maďarska navštívili naši školu na začátku prosince, kdy společně s našimi žáky zhotovovali v dílnách podnožník, který si zároveň odvezli domů a v odpoledních a večerních hodinách si prohlédli krásy našeho města, zámku, navštívili rovněž závod na výrobu skla v Kyjově a účastnili se historické bitvy v Tvarožné. Domů odjížděli nadšeni a plni dojmů. Ve dnech 11. 12. - 14. 12. se poté naši žáci vydali do Šoproně, kde na ně čekal opět bohatý program a společná práce na CNC strojích, laser vyřezávačce a domů si odvezli nejen stoličku, ale také šperkovnici s logy obou škol. Součástí programu byla návštěva maďarského zámku Fedtöt, prohlídka muzeí, závodu IKEA Industry a mnoho dalších akcí regionu. Společnou práci v dílnách snímala i šoproňská televize a pořad se vysílal v hlavních zprávách. Žáci byli velmi nadšeni a odvezli si kromě zážitků i cenné znalosti ve svém oboru. Dobré zkušenosti ze spolupráce obou škol se zúročí nejen v další práci, ale společně bychom chtěli pokračovat i v následujícím roce.

Mgr. D. Mihálová, ISŠ

Teplota: 2.1 °C Čas měření:
2018-01-17 11:35:03
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top