Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Modernizace oboru automechanik trochu jinak

 

V roce 2013 jsme začali připravovat čtyři stavební projekty – výměnu oken a zateplení haly a dílen oboru automechanik, výměnu oken a zateplení pavilonu, šaten, bytu školníka a tělocvičny, výměnu oken a opravu fasády budovy ředitelství a modernizaci našeho sportovního hřiště.

 


 

Na sklonku roku 2014 byly přípravné práce hotové a my jsme podali dva projekty – zateplení haly a dílen automechaniků a zateplení pavilonu, šaten, bytu školníka a tělocvičny – do 50. výzvy Operačního programu Životního prostředí (OPŽP), které vyhlásilo Ministerstvo životního prostředí. V prvním případě jsme byli úspěšní. Projekt měl celkový rozpočet 7 760 054.- Kč, z toho  4 055 892.- bylo čerpáno z OPŽP, na projektu se spolupodílel náš zřizovatel – Jihomoravský kraj částkou 2 920 000.- Kč a z vlastního fondu investic škola přispěla 784 162.- Kč. Po dvouletých přípravách je projekt ukončen, stavební práce byly realizovány do 29. 6. 2015 a celkově byl projekt ukončen k 31. 8. 2015. Škola tak dosáhla nejen větší úspory ve vytápění těchto prostor, ale žáci i učitelé oboru automechanik pracují v areálu odpovídajícím současným standardům.

Mgr. Vladislava Kulhánková, ISŠ

 

 

 

 

Teplota: 9.9 °C Čas měření:
2017-10-23 20:54:47
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top