Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Projekt Edison opět vyvolal nadšení u žáků ISŠ Slavkov u Brna

Ve dnech 6. – 10. února 2017 probíhal na naší škole multikulturní projekt Edison, který poskytuje mládeži a dětem v České republice prostor a motivaci k přemýšlení o jejich budoucích možnostech, založených na poznání lidí z různých kultur a jejich chování, případně vytváří zázemí pro takovéto prostředí.

Lecco slaví se Slavkovem u Brna - Napoleona

Ve dnech 30. 11. – 4. 12. 2016 přijeli na výměnný pobyt studenti a pedagogové z italského Lecca a oplatili nám tak návštěvu z konce září letošního roku. 14 žáků bylo ubytovaných v rodinách žáků 2.B oboru hotelnictví a spolu se svými dvěma učiteli a námi jako průvodci poznávali krásy Slavkova u Brna při příležitosti napoleonských slavností.

Projekt Erasmus+ Gramy Razem  žije dál

V příjemné a přátelské atmosféře se u nás konalo v rámci dne otevřených dveří setkání představitelů města Slavkov u Brna, polského Slawkowa  a žáků naší školy.  Účastníci této schůzky si nebyli cizí. Žáci školy se o prázdninách zúčastnili projektu Erasmus + Gramy Razem a strávili nádherný týden v Polsku s žáky tamní střední školy a s mládeží Francie.

Projekt Hrajeme jižní Moravu u nás ve škole

Dne 19. 9. 2016 navštívili žáci školy polské město Rybnik. Po příjezdu nás přivítali polští studenti, kteří pro nás měli připravený pestrý program na celý náš pobyt. My jsme naše polské přátele přivítali ve Slavkově u Brna 9. 10. 2016.

Na návštěvě italské partnerské školy v Leccu

Zdálo se to zprvu neuvěřitelné, ale po roce opět realizujeme výměnu s naší partnerskou školou v italském Leccu. Životním zážitkem se stala pro mnohé žáky už samotná cesta první den. Ne že bychom se ztratili (to u nás neumíme), ale první let se nezapomíná...

Pozdrav z Caorle

Zdravíme Vás ze slunné Itálie. Dojely jsme v pořádku a ve zdraví, plně odhodlané si užít tuto zahraniční a zároveň poslední praxi před maturitou. Už od prvního dne jsme zapojeny v provozu, ale stíháme si užívat i sluníčka a moře, které je už po celém létě krásně vyhřáté. Kačka pomáhá se všemi možnými pracemi v kuchyni a Verča s obsluhou jídelny a baru. Avšak hotel udržujeme v čistotě všichni dohromady.
Jsme vděčné za tuto příležitost tu být a zároveň nezávidíme těm, kteří musí sedět v lavicích.
Moc Vás zdravíme a posíláme pár fotografií z provozu.

Verča a Kačka :-)

Projekt Erasmus+ Gramy Razem

Mládež Slavkova u Brna, reprezentovaná žáky ISŠ, se zúčastnila ve dnech 18. – 25. 8. 2016 mezinárodního projektu Erasmus+ Gramy Razem, jehož nositelem bylo město Slawkow v Polsku a partnery byla města Slavkov u Brna a Messeix.

Projekt Tváře světla

Mezinárodní projekt Tváře světla mezi Integrovanou střední školou ve Slavkově u Brna a Liceo Manzoni v italském Leccu byl realizován ve dvou setkáních.

 

 

Projekt ERASMUS+ KA2 - Enterpreneurship: A Serious Game

Tento projekt je podpořen Evropskou komisí v rámci financování z programu Erasmus+, Klíčová akce 2. Předkladatelem projektu je Stichting ROC Midden Nederland, nizozemská střední škola zastřešující vzdělávání přibližně 20 000 studentů v praktickém vzdělávání.

Další mezinárodní projekt na ISŠ Slavkov u Brna

ISŠ Slavkov u Brna, se zapojila do projektu Erasmus+ KA2: Entrepreneurship: A Serious Game za účelem vytvoření mezinárodního výukového prostředí pro podnikatelské dovednosti formou on line PC hry. Do tohoto projektu jsou zapojeny školy a instituce z ČR, Nizozemska, Anglie, Rakouska a Španělska.

Go to top