Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Erasmus+

Zpráva o projektu za rok 2014 (převzato OHK Hodonín)

Projekt Erasmus+ Gramy Razem  žije dál

V příjemné a přátelské atmosféře se u nás konalo v rámci dne otevřených dveří setkání představitelů města Slavkov u Brna, polského Slawkowa  a žáků naší školy.  Účastníci této schůzky si nebyli cizí. Žáci školy se o prázdninách zúčastnili projektu Erasmus + Gramy Razem a strávili nádherný týden v Polsku s žáky tamní střední školy a s mládeží Francie.

Pozdrav z Caorle

Zdravíme Vás ze slunné Itálie. Dojely jsme v pořádku a ve zdraví, plně odhodlané si užít tuto zahraniční a zároveň poslední praxi před maturitou. Už od prvního dne jsme zapojeny v provozu, ale stíháme si užívat i sluníčka a moře, které je už po celém létě krásně vyhřáté. Kačka pomáhá se všemi možnými pracemi v kuchyni a Verča s obsluhou jídelny a baru. Avšak hotel udržujeme v čistotě všichni dohromady.
Jsme vděčné za tuto příležitost tu být a zároveň nezávidíme těm, kteří musí sedět v lavicích.
Moc Vás zdravíme a posíláme pár fotografií z provozu.

Verča a Kačka :-)

Projekt Erasmus+ Gramy Razem

Mládež Slavkova u Brna, reprezentovaná žáky ISŠ, se zúčastnila ve dnech 18. – 25. 8. 2016 mezinárodního projektu Erasmus+ Gramy Razem, jehož nositelem bylo město Slawkow v Polsku a partnery byla města Slavkov u Brna a Messeix.

 

 

Projekt ERASMUS+ KA2 - Enterpreneurship: A Serious Game

Tento projekt je podpořen Evropskou komisí v rámci financování z programu Erasmus+, Klíčová akce 2. Předkladatelem projektu je Stichting ROC Midden Nederland, nizozemská střední škola zastřešující vzdělávání přibližně 20 000 studentů v praktickém vzdělávání.

Další mezinárodní projekt na ISŠ Slavkov u Brna

ISŠ Slavkov u Brna, se zapojila do projektu Erasmus+ KA2: Entrepreneurship: A Serious Game za účelem vytvoření mezinárodního výukového prostředí pro podnikatelské dovednosti formou on line PC hry. Do tohoto projektu jsou zapojeny školy a instituce z ČR, Nizozemska, Anglie, Rakouska a Španělska.

Odborná stáž Florencie 2013

Vedení školy připravuje na jarní měsíce 2014 další odborné stáže v zahraničí. Zájemci z oboru HT, KČ, AU i TR se mohou hlásit do konce listopadu u paní ředitelky Mgr. Kulhánkové nebo pana zástupce Ing. Bábka.

 

Projekt Leonardo da Vinci

Tento program tvoří součást evropského Programu celoživotního učení a je zaměřen především na výukové a vzdělávací potřeby všech osob účastnících se odborného vzdělávání.

 

Odborná stáž truhlářů ve Florencii 2014

Ve dnech 31. 1. – 3. 3. 2014 jsme se účastnili odborné stáže ve Florencii v rámci projektu Leonardo  da Vinci.

 

 

 

Odborná stáž automechaniků ve Španělsku 2014 (aktualizováno)

Ve dnech 16. 3. až 13. 4. 2014 jsem se s dalšími pěti spolužáky zúčastnil měsíční pracovní stáže ve Španělsku. Zajištěna byla doprava, bydlení a jídlo. 

  

 

Měsíční stáž žákyň oboru hotelnictví ve Florencii 2014

Nám, čtyřem žákyním oboru hotelnictví, bylo umožněno zúčastnit se měsíční stáže  od 15. 3. do 15. 4. 2014 v italské Florencii v Hotelu Mirage ****.

 

 

 

Go to top