Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Dostali jsme možnost odjet do Florencie na měsíční odbornou praxi. Byli jsme ubytovaní v hotelu Mirage. Každý pracovní den jsme dojížděli do práce na 10. hodinu do firmy Marchiani cornici v centru Florencie, kde se o nás staral a celkově vedl při práci pan majitel Štefano.


Během celého pobytu jsme měli možnost poznat celou Štefanovu rodinu a celkovou historii jeho rodinné firmy. Náplní naší práce bylo natírat barvou, ochrannými prvky  a montovat rámy obrazů. V práci se  nám velice líbilo, byla tam velice příjemná a pohodová atmosféra. Během volna jsme poznávali památky Florencie či jsme odpočívali v hotelu.

Celkový pobyt se nám velice líbil, kdyby byla možnost jet znovu, určitě bychom neváhali, byl to velice příjemný a poučný pobyt, díky kterému jsme se zbavili strachu v komunikaci s místními domorodci. Určitě bychom doporučovali praxi v zahraničí i ostatním žákům, kteří k tomu dostanou příležitost.

Vařeka J., Rolek Z., žák ISŠ

Teplota: 7.5 °C Čas měření:
2017-10-20 01:32:05
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top