Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Pokračujeme v návštěvách „Liláčku“ 2013
 

Po letní pauze jsme se opět s našimi ubytovanými žáky na domově mládeže při ISŠ ve středu dne 25. září rozjeli za dětmi do dětského domova LILA v Otnicích.

 


 

Jako vždy jsme jim přivezli něco dobrého a také plyšáky, které nám věnovala paní Tamara Dvořáková. Protože jeli všichni žáci do Otnic poprvé, domovem jsem je provedla a vysvětlila vše potřebné. Po tomto krátkém seznámení se s prostředím jsme zašli za dětmi. Již na nás zvědavě vykukovaly ze svých tříd a bylo jasné, že za námi hodně spěchají. Jen musely počkat, kdo bude mít to štěstí a bude vybrán.
Protože bylo krásné počasí, paní ředitelka rozhodla, že půjdeme s dětmi do atria. Dostali jsme na starost 8 dětí, které si venku opravdu zařádily. Nejvíce si užívaly trampolínu, poté došlo i na skuzavku, dětský domeček, odrážedla a houpačky. Ani jsme je asi po hodině a půl nemohli nalákat zpět do  tříd a za svými tetami. Ale přece jen se nám to nakonec podařilo. S dětmi jsme se rozloučili a když jsme odjížděli, všechny děti stály za okny a mávaly nám.
Již nyní se těšíme na další návštěvu, kterou plánujeme asi za měsíc.

Zdena Kocmanová

 

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top