Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Naše další návštěva v dětském domově LiLa v Otnicích 2013
 

V letošním školním roce jsme se dne 23. října 2013 již podruhé rozjeli za „našimi“ dětmi do Otnic. Jeli jsme tentokrát obzvláště rádi, protože jsme pro ně měli spoustu dárečků, které poslala maminka naší ubytované žákyně paní Eva Veselá ze Svatobořic-Mistřína. 

 

 


 

Tímto ji velice děkujeme. Poděkování také patří našim spoluzaměstancům paní Maláčové, Honkové a paní Zemánkové, kteří přispěli finanční částku, za kterou jsme dětem koupili sladkosti, ty jsou vždy očekávány. Počasí bylo nádherné, takže jsme dětem předali baťůžky, pastelky, fixy a hurá do zahrady. Děti ani nechtěly baťůžky sundat, takže jsem jim je museli chvilku nechat, aby se mohly vyfotit a potěšit se s nimi. Nejen děti, ale i my jsme si připomněli sladké dětské časy a pohráli si na pískovišti.
Jako vždy při našem odjezdu stály děti na zahradě a mávaly. Samozřejmě jsme při loučení museli slíbit, že je zase brzy navštívíme.

Zdena Kocmanová

 

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top