Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Žáci domova mládeže na návštěvě na Dnu otevřených dveří v dětském domově LiLa v Otnicích 2014
 

Tradičně 1x měsíčně jezdíme s žáky z domova mládeže při ISŠ na návštěvy za našimi již známými dětmi. Tentokrát jsme byli požádáni vedením DD o pomoc při Dnu otevřených dveří, které se konalo ve středu 23. dubna. 

 


 

 

 

Samozřejmě jsme pomoc přislíbili a v daný den jsme spolu se čtyřmi našimi žáky do Otnic přijeli. Měli úžasný program na zahradě, kde bylo pro všechny přítomné k dispozici občerstvení (koláčky, sladkosti, nápoje). O zábavu bylo postaráno ještě před vlastním programem, děti si ještě před příjezdem klaunů mohly  zaskotačit na skákacím hradě. Následovalo nádherné a hlavně vtipné vystoupení klaunů, kterého se děti velmi rády účastnily. Pomáhali jsme především s organizací a dohledem nad dětmi, protože jsou jako živé stříbro. Sem tam zabouřilo, ale naštěstí sluníčko nepřestalo svítit. Program se všem moc líbil, na závěr jsme dětem jako vždy předali sladkosti  se slibem, že za měsíc přijedeme opět.

Zdena Kocmanová, vychovatelka DM

 

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top