Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

 Vstup na trh práce je pro žáky naší školy velmi očekávanou záležitostí. Vždyť po dobu studia se na tento krok systematicky připravují. Aby si mohli vytvořit co nejpřesnější představu, co je čeká, zajíždí každoročně žáci nejvyšších ročníků jednotlivých oborů na IPS ÚP ve Vyškově.


   
Zde jim Ing. Novotný připraví dopolední program „šitý na míru“ pro jednotlivé obory. Poutavou formou se účastníci seznámí s novinkami na trhu práce v oblasti legislativy, zaměstnanosti, dalšího studia i výjezdů za prací do zahraničí. Pro žáky je vždycky důležitá informace o průběhu přijímacího pohovoru do budoucího zaměstnání i o možnosti sociálního zabezpečení ve složitých životních situacích. V příjemné atmosféře si všichni účastníci uvědomí, že maturity a závěrečné zkoušky se neodvratně blíží. Cenné informace získané na Informačním a poradenském středisku určitě využijí při nástupu do zaměstnání.

Mgr. A. Spáčilová, ISŠ

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top