Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

     

Informace

Informace pro rodiče a žáky k výuce od 8. června 2020

Vážení rodiče, zákonní zástupci a milí žáci,

dne 8. června 2020 začne v naší škole probíhat odborný výcvik/praxe a konzultační výuka v teoretickém vyučování pro žáky nekončících ročníků.

Upozorňujeme, že do školy, na odborný výcvik a na Domov mládeže budou vpuštěni pouze žáci, kteří odevzdají vyplněné a podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a budou mít u sebe 2 ochranné roušky a sáček. Rozpis konzultačních hodin odborného výcviku a teorie najdete zde (AKTUALIZOVÁNO 4. 6. 2020). Odborného výcviku i konzultační výuky se mohou zúčastnit i žáci, kteří se dosud nepřihlásili při dodržení uvedených podmínek a pravidel.

Prosíme žáky, aby respektovali Pravidla ochrany zdraví a provozu středních škol v červnu 2020 a Pravidla ochrany zdraví a provozu na DM.

Žáci, kteří jsou ubytovaní na DM, nahlásí svoji účast do 5. 6. 2020 do 11.00 hodin na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zájemci o stravování ve školní jídelně nechť se přihlásí na webové stránce školy, popř. na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Děkujeme všem za spolupráci a těšíme se na naše žáky.

 

Mgr. Vladislava Kulhánková, v. r.

ředitelka školy

Slavkovské memento 2020 

Šestnáctý ročník Slavkovského mementa byl jako celek ve stínu koronavirové nákazy, která zřejmě ovlivnila i počet prací, které nám byly doručeny. O slavnostním předávání v Historickém sále slavkovského zámku za účasti pana starosty, zástupců Velitelství výcviku – Vojenské akademie Vyškov a generálního konzulátu Ruské federace jsme si mohli nechat jen zdát.

Informace k přijímací jednotné zkoušce a příjímacímu řízení ve školním roce 2019/2020

Termín jednotné přijímací zkoušky pro čtyřleté obory vzdělávání, včetně nástavbového studia (obor hotelnictví a podnikání):
dne 8. června 2020 (náhradní termín 23. 6. 2020).
Zveřejnění výsledků přijímacího řízení na webu školy a na úřední desce školy:
dne 16. 6. 2020 v 15:00 hodin.
Termín odevzdání zápisového lístku (neplatí pro obor podnikání):
do 23. 6. 2020 (přímo odevzdat ve škole, nebo k poštovní přepravě – stačí razítko pošty v tímto datem).
V průběhu přijímací jednotné zkoušky platí pro všechny zúčastněné povinnost dodržovat principy ochrany zdraví, které vydalo MŠMT dne 6. 5. 2020 v souvislosti s epidemií koronaviru SARS CoV-2:

Mgr. Vladislava Kulhánková, v. r.
ředitelka školy

 

 

MŠMT VYDALO VYHLÁŠKU K HODNOCENÍ DRUHÉHO POLOLETÍ 2019/2020

 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo vyhlášku o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020. Specifikuje v ní, jak mají školy postupovat při klasifikaci tohoto pololetí, které bylo z velké části postiženo epidemií koronaviru. Součástí vydané vyhlášky je také metodika s výkladem jednotlivých bodů.

Průvodní dopis ministra školství naleznete ZDE

Vyhlášku 211/2020 Sb. o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020 naleznete ZDE

Metodiku k vyhlášce 211/2020 Sb. najdete ZDE

Moje šílenství

Často potkáváte lidi, kteří dělají to, co je baví? Jestli ne, tak přijďte za mnou a já vám ukážu svoji životní lásku, která se jmenuje flair  (úplný název flair bartending), ke které mě přivedli L. Hošek a L. Musil. Je to barmanská show, jejímž obsahem je podávání alkoholických a nealkoholických nápojů s netradičními až akrobatickými prvky a pohyby. Tuto disciplínu dělíme na:

  •  Working flair – používá se většinou za barem, láhev máte plnou minimálně do půlky a barman hází jednodušší triky téměř bez otočení láhve.
  • Exhibition flair – je to zajímavější část flairu více využívaná na soutěžích. Podmínkou je 20 ml minimálního množství tekutiny v láhvi, což dovoluje soutěžícím atraktivnější vystoupení pro diváky.

Volné pracovní místo - hlavní účetní

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace přijme hlavní účetní.
Obsah práce: komplexní vedení účetnictví účetní jednotky včetně vedení účetních knih a sestavování účetní uzávěrky za účelem jejího předávání do Centrálního systému účetních informací státu.

Svoje nabídky včetně životopisu zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vážení rodiče, zákonní zástupci a milí žáci,

dne 11. května 2020 začne v naší škole probíhat konzultační výuka pro žáky, kteří budou ukončovat vzdělávání a budou vykonávat závěrečné a maturitní zkoušky.

Upozorňujeme, že do školy a na Domov mládeže budou vpuštěni pouze žáci, kteří odevzdají vyplněné a podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a budou mít u sebe 2 ochranné roušky a sáček. Rozpis konzultačních hodin najdete na https://www.iss-slavkov.eu/info/konz_vyuka_od_25052020/konzultacni_vyuka_25-05-2020.htm.

Prosíme žáky, aby respektovali Pravidla ochrany zdraví a provozu středních škol v období přípravy na maturitní a závěrečnou zkoušku a Pravidla ochrany zdraví a provozu na DM.

Žáci, kteří jsou ubytovaní na DM, nahlásí svoji účast do 7. 5. 2020 do 11.00 hodin na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zájemci o stravování ve školní jídelně nechť se přihlásí na webové stránce školy, popř. na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Děkujeme všem za spolupráci a těšíme se na naše žáky.

 

Odkazované dokumenty:

  • čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění

            https://www.iss-slavkov.eu/info/cestne-prohlaseni-covid.pdf

  • rozvrh konzultační výuky od 25.5.2020

            https://www.iss-slavkov.eu/info/konz_vyuka_od_25052020/konzultacni_vyuka_25-05-2020.htm

  • pravidla ochrany zdraví a provozu středních škol v období přípravy na maturitní a závěrečnou zkoušku

           https://www.iss-slavkov.eu/info/pravidla-ochrany-ss.pdf

  • pravidla ochrany zdraví a provozu na DM

           https://www.iss-slavkov.eu/info/pravidla-ochrany-dm.pdf

 

 

 

Mgr. Vladislava Kulhánková, v. r.

ředitelka školy

 

Další dokumenty MŠMT:

  • OCHRANA ZDRAVÍ A PROVOZ STŘEDNÍCH ŠKOL A KONZERVATOŘÍ PRO OBDOBÍ PŘÍPRAVY NA MATURITNÍ A ZÁVĚREČNOU ZKOUŠKU A ABSOLUTORIUM V KONZERVATOŘI V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

          https://www.iss-slavkov.eu/info/msmt/msmt_zdravi_ss.pdf

  • OCHRANA ZDRAVÍ A PROVOZ DOMOVŮ MLÁDEŽE A INTERNÁTŮ V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

          https://www.iss-slavkov.eu/info/msmt/msmt_zdravi_dm.pdf

  • dopis ministra školství 1

          https://www.iss-slavkov.eu/info/msmt/msmt-dopis1.pdf

  • dopis ministra školství 2

          https://www.iss-slavkov.eu/info/msmt/msmt-dopis2.pdf

Poděkování pedagogům a zaměstnancům školy

Od 11. března 2020 se život v naší škole výrazně změnil a ráda bych poděkovala všem mým kolegům, kteří velice zodpovědně přistoupili ke zcela jinému systému výuky, který na ně klade daleko větší nároky.

Hody, hody, doprovody,…

 

V době virové epidemie, kdy učitelé a žáci byli již plně pohlceni on-line výukou, vyhlásila Ing. L. Svobodová praktickou soutěž všech žáků naší školy s názvem Upeč a vyfoť svého velikonočního beránka (popř. i jinou laskominu). Soutěž se setkala s odezvou nejen žáků, ale i učitelů. Výhra má být sladká, tak budu přemýšlet, co by vítězi nejvíce chutnalo, čím ho obdarovat. Že bych mu upekla velikonočního beránka? Fotografie beránků si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Kulhánková Vlad.

Go to top