Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

     

Nabídky práce

Nabídka volných míst

Nabídka volných míst - své životopisy zasílejte na uvedené emailové adresy:

vedoucí učitel odborného výcviku oboru automechanik: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

učitelka odborných teoretických předmětů oboru cukrář: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

učitelka odborného výcviku oboru cukrář: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Volné pracovní místo - učitel/ka odborných předmětů u oboru cukrář

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace přijme na zkrácený úvazek od 1. 9. 2021 učitele/ku odborných předmětů u oboru cukrář – teoretická výuka.
Obsah práce: teoretická výuka žáků v předmětech cukrářská technologie, suroviny, stroje a zařízení, odborné kreslení. Požadujeme odpovídající kvalifikaci, vysoké pracovní nasazení a aktivní přístup.

Svoje nabídky včetně životopisu zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Go to top