Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

     

"Do světa!2018"

Výstup projektu - prezentace Slavkov u Brna na návštěvě v Nižném Novgorodu

Žáci z Nižního Novgorodu na návštěvě ISŠ ve Slavkově u Brna

Dveře poznání dokořán. To bylo motto úvodního projektu nové spolupráce mezi Integrovanou střední školou ve Slavkově u Brna a Institutem inženýrsko-ekonomických studií v Nižním Novgorodu. Za podpory Jihomoravského kraje jsme realizovali vzájemnou výměnu našich žáků.

Český Daruvar u nás

V podzimních měsících se naši žáci zúčastnili výměnného pobytu s naší partnerskou Ekonomickou a turistickou školou v Daruvaru, na přelomu listopadu a prosince jsme zase uvítali partnery u nás.

Návštěva „českého Daruvaru“

Ve dnech 22. - 26. 10. 2018 jsme se zúčastnili výměnného pobytu v chorvatském Daruvaru v rámci projektu Do světa! 2018, kde jsme byli ubytováni v rodinách české menšiny.

Partnerská škola v Rusku – počátek nové spolupráce

Integrovaná střední škola ve Slavkově u Brna navázala za poslední roky kontakty se školami v řadě evropských zemí, se kterými rozvíjí intenzivní spolupráci. Ve spolupráci s Jihomoravským krajem a s jeho výraznou podporou jsme se letos pustili do společného projektu s ruskou školou v Nižním Novgorodu.

Go to top