Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

     

Výstup projektu - prezentace Slavkov u Brna na návštěvě v Šoproni

Výstup projektu - prezentace Slavkov u Brna na návštěvě v Budapešti

 

Výměnný pobyt žáků ISŠ Slavkov u Brna v Budapešti

V rámci projektu Tradice a inovace měli žáci ISŠ Slavkov u Brna znovu možnost výměnného pobytu v Budapešti, který se konal 6. – 9. listopadu 2018. Cílem pobytu bylo poznávání památek, seznámení se s prostředím zahraniční školy, s maďarskou gastronomií a v neposlední řadě komunikace v cizím jazyce.

Tradice a inovace

Již několik let se naši žáci učebních oborů pravidelně potkávají se svými vrstevníky ze zahraničí, aby společně pracovali, sdíleli své zkušenosti a vzájemně se naučili něco nového. Letošní podzim byl věnován oborům kuchař – číšník a truhlář.

Návštěva našich truhlářů v Polsku

Ve dnech 1. – 4. 10. 2018 proběhla v rámci mezinárodního projektu Tradice a inovace návštěva polské školy v Kalwárii Zebrzydowska. Tohoto pobytu se zúčastnilo 7 žáků 1. ročníku s učitelem odborného výcviku a zástupcem ředitele pro praktické vyučování.

Návštěva Šoproně v rámci mezinárodního projektu Tradice a inovace

Ve dnech 24. – 27. 9. 2018 proběhla v rámci mezinárodního projektu Tradice a inovace již tradiční návštěva maďarské školy v Šoproni (Handler Nándor Szakképző Iskola). Tohoto výměnného pobytu se zúčastnilo 7 žáků oboru truhlář ze tříd 1.A TR a 2.B CUTR se svým třídním učitelem a s vyučující německého jazyka.

Go to top