Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

     

Stáže ve firmách

STÁŽ ALF & BET v Praze

V týdnu od 11. – 15. 2. 2019 jsem měla možnost navštívit kavárnu Alf & Bet v Praze. Mým garantem stáže byl šéfkuchař Michal Skuhrovec, hlavní cukrářkou byla Noémi Kovácsová. Zvláštností této kavárny je velký pražící stroj na kávu a samozřejmě zkušení baristé, kteří Vám připraví kávu dle Vašeho přání. Také zde mají velkou pec na pečení chleba, takže pokud chcete ochutnat čerstvě praženou kávu a výborný domácí chléb, navštivte Alf & Bet na Palmovce v Praze. 

L. Hladká, ISŠ

STÁŽ V AUGUSTINE, A LUXURY COLLECTION HOTEL

V týdnu 25. – 29. 6. 2018 jsme měly možnost navštívit Hotel Augustine, a Luxury Collection Hotel v Praze. Na stáži jsme byly díky projektu Evropské unie, který je zaměřen na vzdělávání učitelů odborných předmětů. Nahlédly jsme do jednotlivých částí hotelu – přes kuchyni, cukrárnu, Housekeeping až po Front Office. Garantem naší stáže byl známý Executive Chef Marek Fichtner. Marek, ale i celý jeho kuchařský tým nám poskytl mnoho informací a cenných rad. Všem zaměstnancům mockrát děkujeme za přijetí do kolektivu. Pokud se ještě v budoucnu naskytne příležitost, velmi rády se vrátíme na místo činu.

Ing. M. Svobodová, L. Hladká, ISŠ

Projekt Stáže ve firmách

V letošním roce jsme se zapojili do projektu Stáže ve firmách 2, který byl inovován o nově vytvořené šablony stáží pro pedagogické pracovníky. Hlavním cílem projektu se stala podpora vzdělávání pedagogických pracovníků středních odborných škol v oblasti zvyšování odborných kompetencí, a to prostřednictvím možnosti absolvovat stáž ve vybrané firmě. 

Go to top