Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

Sportovní

Okresní kolo ve volejbale chlapců a dívek 2019

Začátek prosince 2019 patřil ve škole tradičně bojům pod vysokou sítí. Pořádali jsme tradiční středoškolské klání ve volejbale dívek a hochů. V chlapecké kategorii se střetli všechny střední školy okresu Vyškov. O prvenství a postup do krajského finále se porvala družstva Gymnázia Vyškov a Gymnázia Bučovice. O bronzový stupínek svedla boj SOŠ Vyškov a domácí ISŠ, bohužel s lepším koncem pro SOŠ Vyškov. Do krajského finále postoupili kluci z GYM Vyškov. Mezi děvčaty turnaj dominoval tým GYM Vyškov a zaslouženě turnaj vyhrály. Všem hráčům a hráčkám je třeba poděkovat a pochválit je za předvedené výkony.

Mgr. R. Vaňura, ISŠ

Okresní kolo ve stolním tenisu 2019

Dne 23. října 2019 se v tělocvičně ISŠ SLAVKOV U BRNA konalo okresní kolo ve stolním tenisu.
Kategorii dívek vyhrály holky z Bučovic nad děvčaty z ISŠ Slavkov u Brna a postoupily do krajského kola. Mezi chlapci si to tradičně utkali soutěžící ze škol z Vyškova, Bučovic a domácí ISŠ.

1. ISŠ SLAVKOV – GYKOVY VYŠKOV 0:4
2. SOŠ VYŠKOV – GYOA BUČOVICE 4:0
3. ISŠ SLAVKOV – SOŠ VYŠKOV 4:1
4. GYOA BUČOVICE – GYKOVY VYŠKOV 0:4
5. GYOA BUČOVICE – ISŠ SLAVKOV 1:4
6. GYKOVY VYŠKOV – SOŠ VYŠKOV 4:0

Do okresního kola postupuje družstvo chlapců GYKOVY VYŠKOV.
ISŠ Slavkov u Brna reprezentovali a pochvalu si zaslouží žáci, kteří se do okresního kola nominovali ze školního turnaje, který probíhal předcházející den.

POHÁR JOSEFA MASOPUSTA 2019

Dne 17. října 2019 hostil fotbalový stadion ve Vyškově okresní kolo středních škol ve fotbale. Vítězem turnaje a postup do krajského kola si vykopali kluci z GYKOVY Vyškov. Druhé místo si vybojovala SOŠ Sochorova, Vyškov. Třetí příčku získala ISŠ Slavkov u Brna a brambory si odvezlo GYM Bučovice.

Mgr. J. Kosař, ISŠ

Sochorka cup 2019

Ve čtvrtek 19. září 2019 se v SOŠ Sochorova ve Vyškově konal futsalový turnaj. Mezi pozvanými byla u družstva zahraničních škol, a tak počet zúčastněných týmů bylo sedm. Hrálo se ve dvou skupinách, ze kterých první dva týmy postoupily do semifinále.

Vezeme bronz z MČR v jezdeckém parkuru!

Naše žákyně K. Svěráková, která se už odmala věnuje jezdeckému sportu, se letos opět kvalifikovala na MČR v parkurovém skákání a to v kategorii starší junioři se svou klisnou Arven 3.

Stříbrní Slavkováci

V pátek 29. 3. 2019 se ve sportovní hale ZŠ Purkyňova ve Vyškově konal tradiční turnaj středních škol ve futsale. Hrálo se systémem každý s každým. Suverénem bylo družstvo Gymnázia Vyškov. Na druhém místě se umístili žáci ISŠ Slavkov u Brna. Třetí místo obsadilo družstvo SOŠ Vyškov a brambory si odvezli kluci z Bučovic. Nejlepším brankářem turnaje byl „náš čaroděj“ D. Novák, který svými doslova kouzelnickými zákroky přiváděl hráče soupeřů k šílenství.
Kluci si za předvedený výkon zaslouží velkou pochvalu.

Mgr. R. Vaňura, ISŠ

Okresní kolo ve florbalu 2019

Dne 27. 2. 2019 se ve sportovní hale ZŠ Purkyňova ve Vyškově konal tradiční turnaj středních škol okresu Vyškov. V turnaji hochů skončil výběr ISŠ Slavkov u Brna v bramborovém pásmu a holky získaly bronz.

VÁNOČNÍ FOTBÁLEK

V pátek 21. prosince 2018 se v tělocvičně konal tradiční vánoční turnaj v malé kopané. Bylo přihlášeno osm družstev. Ze základních skupin postoupily první dva celky do finálové skupiny. Turnaj měl vysokou úroveň a všechna družstva předváděla kvalitní výkony a pohlednou hru. Důležité bylo, že se nikdo nezranil, diváci se bavili a hráči si dobře zahráli. Velký dík patří P. Orbánovi, který utkání soudcoval. Po skončení turnaje se žáci rozešli do svých domovů a užívali si sváteční pohodu.

Corny – atletický pohár 2018

Dne 20. 9. 2018 se na atletickém stadionu ve Vyškově konal tradiční atletický mítink CORNY. Závodů se zúčastnila družstva středních škol okresu Vyškov. Dívky závodily v disciplínách: 60m, 200m, 800, skoku vysokém, skoku dalekém, vrhu koulí a štafetě 4x200m. Chlapci  závodili v disciplínách: 60m, 400m, 1500m, skoku vysokém, skoku dalekém, vrhu koulí a štafetě 4x200m.
Naši žáci nám svými výkony udělali velkou radost a vybojovali krásné bronzové medaile.

Okresní kolo ve florbalu 2018

Ve středu 21. února 2018 se konalo okresní kolo ve florbale ve Vyškově. Kluci ze Slavkova u Brna hráli se soupeři vyrovnané zápasy. Bohužel o výsledcích zápasů rozhodla sehranost a kondička, kterou měli soupeři lepší. Do krajského kola postoupili hoši Gymnázia Vyškov.