Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

     

Město Slavkov u Brna

ÉCHANGE 2018 MESSEIX FRANCE

Mládež Slavkova u Brna, reprezentovaná žáky Integrované střední školy, se zúčastnila ve dnech 10. – 17. 7. 2018 již druhého mezinárodního kempu, jehož účastníky jsou města Slavkov u Brna, polský Slawków a francouzský Messeix, organizátor letošního ročníku. Kemp byl realizován v rámci evropského projektu Erasmus+, tentokrát na téma La mixité dans le sport – rozmanitost ve sportu. Především účastníci první vzájemné výměny, kterou se podařilo zrealizovat v srpnu 2016 v polském městě Slawków, s nadšením uvítali úspěch francouzské strany a možnost opět se setkat se svými polskými a francouzskými kamarády, tentokrát v Messeix.

České dny v Darney v režii Slavkova u Brna

V měsíci červnu 2018 poklidné východofrancouzské městečko Darney nezvykle ožilo. Ulicemi se linula vůně české a moravské kuchyně, zazněly melodie našich lidových písní a jindy ospalé městečko se stárnoucí populací probudil zvonivý smích žáků slavkovské střední školy. Český víkend v Darney v podání slavkovské delegace se odehrával jen několik málo dní před vyvrcholením oslav stoletého výročí vzniku Československa.

Projekt Erasmus+ Gramy Razem  žije dál

V příjemné a přátelské atmosféře se u nás konalo v rámci dne otevřených dveří setkání představitelů města Slavkov u Brna, polského Slawkowa  a žáků naší školy.  Účastníci této schůzky si nebyli cizí. Žáci školy se o prázdninách zúčastnili projektu Erasmus + Gramy Razem a strávili nádherný týden v Polsku s žáky tamní střední školy a s mládeží Francie.

Projekt Erasmus+ Gramy Razem

Mládež Slavkova u Brna, reprezentovaná žáky ISŠ, se zúčastnila ve dnech 18. – 25. 8. 2016 mezinárodního projektu Erasmus+ Gramy Razem, jehož nositelem bylo město Slawkow v Polsku a partnery byla města Slavkov u Brna a Messeix.

Go to top