Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

     

Svářečská škola Slavkov u Brna

Úspěšné představení žáků slavkovské ISŠ na soutěži Zlatý pohár Linde

Zlatý pohár Linde je mezinárodní soutěž mladých svářečů ve Frýdku-Místku, které se v letošním roce zúčastnili svářeči z ČR, Slovenska, Ukrajiny a Číny. Této soutěže se rovněž zúčastňují i žáci oborů automechanik a opravář nákladních vozidel slavkovské Integrované střední školy. Svářečské kurzy pro potřeby ISŠ zajišťuje svářečská škola Jiří Dráždil ve Slavkově u Brna.

Jiří Dráždil, svářečská škola – náš významný partner

 

Pro přípravu našich žáků na svoje budoucí povolání je svářečská škola p. Dráždila naším významným partnerem. Společným cílem je naučit žáky svářečským dovednostem, které budou potřebovat pro své budoucí povolání automechaniků. S tímto pracovištěm dlouhodobě spolupracujeme a jsme nadmíru spokojeni. Žáci mají možnost získat svářecí průkazy na různé metody svařování. Nejlepší žáci se pravidelně zúčastňují celostátní soutěže ve svařování. I když nejsou profesionální svářeči, přesto se umísťují na předních místech.

Lubomír Čajka, ISŠ

 

formát pdf Rozhovor s Ing. Jakubem Navrátilem ze Svářečské školy Slavkov u Brna zaměřený na problematiku vzdělávání ve Svářečských školách uskutečněný v rámci celostátního projektu "Rok strojírenství a průmyslu".

Webové stránky Svářečské školy Slavkov u Brna si můžete prohlédnout zde.

 

Go to top